Bootstrap Slider
Tematy najpopularniejsze:


[ wszystkie newsy ]


Aplikuj o stypendium po 380 zł miesięcznie przez 9 miesięcy!

W ramach "Agrafki Agory" - Lokalnego Programu Stypendialnego Towarzystwa Przyjaciół Ząbek przyznamy stypendia 6 studentom do 26 roku życia, zameldowanym w Ząbkach. Wystarczy mieć ukończony co najmniej 1 rok studiów (nie dotyczy studiów II stopnia, na których można aplikować już na pierwszym roku). Termin składania wniosków mija w najbliższy poniedziałek.

Nie ma znaczenia, w jakim mieście studiujesz, na jakiej uczelni (publicznej, prywatnej, technicznej, medycznej, uniwersytecie...), ani na jakim kierunku. Niewielkie znaczenie ma średnia, jaką uzyskałeś. Nie patrzymy na poprawki ani na warunki. Interesuje nas Twoja kreatywność!

"Jak Twoja wiedza lub umiejętności zdobywane podczas studiów mogą przyczynić się do rozwoju Miasta Ząbki lub jego społeczności lokalnej?" - prosimy Cię o napisanie pracy o długości 500-1000 słów (2-4 strony) na taki właśnie temat. Ile osób, tyle pomysłów, a każdy pomysł jest dobry!

Na wnioski czekamy na Trybunie Miejskiej do 21 września (poniedziałek). W razie problemów z dziekanatem, zaswiadczenie można przynieść na rozmowę kwalifikacyjną.

"Agrafka Agory" - Lokalny Program Stypendialny Towarzystwa Przyjaciół Ząbek współfinansują: Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Fundacja Agory, Miasto Ząbki, PGK w Ząbkach, Vatax Wojciech Gut, Parafia pw. Miłosierdzia Bozego w Ząbkach i Towarzystwo Przyjaciół Ząbek. Program wspiera Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach.

2015-09-18 11:33:03


...
stat4u