Bootstrap Slider
Tematy najpopularniejsze:


[ wszystkie newsy ]
 Poszukujemy partnera w ramach umowy PPP na wymianę wszystkich lamp w Ząbkach na LED'owe
Po wielu miesiącach przygotowań, w dniu wczorajszym zostało ogłoszone postępowanie o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w ramach Partnerstwa Publiczno Prywatnego na wymianę wszystkich lamp w Ząbkach na LED'owe. Dokładny tytuł postępowania to Remont sieci i utrzymanie oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Ząbki w formule partnerstwa publiczno - prywatnego w systemie zaprojektuj i wybuduj. Termin w jakim można się zapoznać z przedmiotem postępowania oraz termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału można składać do dnia 21 kwietnia br.

Więcej szczegółów na stronie: http://bip.zabki.pl/zp-271-03-2015

W skrócie przedmiot zamówienia obejmuje ponad 2 tysiące lamp ulicznych, modernizację kilkudziesięciu skrzynek i obwodów sterowania, audyt całości i kilka innych pomniejszych elementów.

Finansowanie przedsięwzięcia zaplanowano do sfinansowania z przyszłych oszczędności w zakupie energii elektrycznej.

2015-03-18 21:36:44

Ogłoszono przetarg na budowę ulicy Żwirki (II etap)
W dniu wczorajszym został ogłoszony przetarg na wybór wykonawcy budowy ul. Żwirki w Ząbkach. Dokładnie chodzi o jej II etap, który zakończy tą inwestycję. Oferenci mają czas do 3 kwietnia na zapoznanie się z opisem, warunkami udziału w przetargu i na złożenie ewentualnej oferty. Trzymamy kciuki za sprawny proces i szybką realizację.

http://bip.zabki.pl/zp-271-06-2015

2015-03-18 21:27:45

Czternastu wykonawców chce wybudować Wyzwolenia
W dniu wczorajszym zostały otwarte oferty na wybór wykonawcy budowy ulicy Wyzwolenia. Ten prawie kilometrowy odcinek drogi przyciągnął duże zainteresowanie bo aż 14-nastu potencjalnych wykonawców. Najtańsze oferty oscylują około 2,9 mln złotych do przeszło 4 mln. Najbliższe dni pozwolą nam dokonać ofert formalnych i merytorycznych a następnie po uzupełnieniu ewentualnych braków będziemy mogli rozstrzygnąć przetarg, Jak dobrze pójdzie za miesiąc prace budowlane będą mogły się rozpocząć a zgodnie z założeniami Narodowego Programu Budowy Dróg Lokalnych (dostaliśmy 50% dofinansowania z tego programu) inwestycja ma być zakończona i rozliczona do końca br.

2015-03-18 21:23:38

Wieczór chiński dla ząbkowskich przedsiębiorców. Zapraszamy.
Burmistrz Miasta Ząbki serdecznie zaprasza ZĄBKOWSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW na wieczorne spotkanie pn. „Biznes w Polsce, Biznes w Chinach”, które odbędzie się 17 marca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21.

... wiecej

2015-03-14 00:14:28

Wsparcie dla ząbkowskich przedsiębiorców. Rusza Lokalny Fundusz Pożyczkowy.
W dniu 16 marca w naszym mieście rusza nowa inicjatywa Lokalny Fundusz Pożyczkowy Samorządowa Polska Ząbki sp. z o.o. O jej idei, komu i jak ma służyć, rozmawiamy z Robertem Perkowskim, Burmistrzem Miasta Ząbki.

Ząbki to pierwsza gmina w województwie mazowieckim, która przyłączyła się do Programu „Samorządowa Polska” i utworzyła na terenie gminy Lokalny Fundusz Pożyczkowy… Tak, wyborcy zaufali mi po raz kolejny i nie chcę spoczywać na tzw. laurach, ofertę dla mieszkańców Ząbek zamierzam systematycznie polepszać, po to, aby chcieli oni tutaj nie tylko mieszkać, ale i pracować, rozwijać się… Zależy mi więc na tym, aby stworzyć system rozwoju dla przedsiębiorców, z naciskiem na tych mikro i małych, których mamy najwięcej, oni najczęściej potrzebują wsparcia finansowego, szczególnie na początku działalności. ... wiecej

2015-03-11 22:18:22

Autobus nocny, Żołnierska, szpital Drewnica, SP1, SP2, SP3, publiczna toaleta
Dzisiejszej nocy zostanie uruchomiona nowa, nocna linia autobusowa. Warszawa ogłasza przetarg na budowę ul. Żołnierskiej. Rusza budowa szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych DREWNICA. Zakońćzono rozbudowę SP2. Rozpoczęto rozbudowę SP3. W roku bieżącym rusza docelowa rozbudowa SP1. W kwietniu skorzystamy z pierwszej publicznej toalety w Ząbkach.

2015-02-27 15:58:38

Nowa linia nocna ruszy jeszcze w lutym
Z piątku na sobotę (z 27 na 28 lutego) w pierwszy kurs wyruszy nowa linia nocna N66, która połączy Ząbki z dworcem Centralnym w Warszawie. Nowa linia będzie skomunikowana zarówno z I linią metra na pl. Bankowym jak i z II linią przy stacji Warszawa Wileńska, co umożliwi przesiadkę z week- endowych nocnych kursów metra.

2015-02-25 22:25:35

Ogłoszono przetarg na budowę Wyzwolenia
Jeszcze niedawno mogliśmy się Państwu pochwalić pozytywną informacją o uzyskanej dotacji w ramach Narodowego Programu Budowy Dróg Lokalnych na budowę ulicy Wyzwolenia a już dziś informuję o ogłoszeniu przetargu na wybór wykonawcy. Termin składania ofert upływa 11 marca br. i jeśli wszystko dobrze pójdzie, to jeszcze w marciu zostanie wyłoniony wykonawca a prace będą mogły zacząć się w kwietniu br.

Kliknij by powiększyć
... wiecej

2015-02-24 22:22:53

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 -stat4u